Item No: OL1VGELX6
| Craft | Quadrilateral, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion OL |
| Gender | Women's, Live mouth |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Live Mouth |
| Weight | 60g |
$1.36



Item No: OL1VGELX6
| Craft | Quadrilateral, Plating |
|---|---|
| Style | Fashion OL |
| Gender | Women's, Live mouth |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Classification | Live Mouth |
| Weight | 60g |
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Model | A177 Gold Pink Oil Drop Ring |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.