Item No: OL208KTO
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Banquet |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 13g |
Price range: $3.10 through $3.79





Item No: OL208KTO
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Banquet |
| Classification | Bangle |
| Inlay Material | Shell |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Style | Rose |
| Color | Gold |
| Option | Silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.