Item No: OL9FITXZ
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel, natural stone |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
Price range: $2.40 through $5.32









Item No: OL9FITXZ
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil'S Eye |
| Material | Stainless Steel, natural stone |
| Occasion | Shopping |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Necklace |
| Weight | 12g |
| Weight | 0.012 kg |
|---|---|
| Option | NC1051–A, NC1051–B, NC1051–C, NC1051–J, NC1051–M, NC1051–H |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.