Item No: OLAOZQP2
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Couple |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
Price range: $0.74 through $1.04





Item No: OLAOZQP2
| Style | Elegant |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Couple |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Date |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | J938 for Women, J27 Men's |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.