Item No: OLYYCYDV
| Color | White, Pink, Purple, Red, Blue, Yellow |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 10g |
$0.79



























































Item No: OLYYCYDV
| Color | White, Pink, Purple, Red, Blue, Yellow |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Brass |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Style | Egd0230, Smiling Face, Smile Face, Butterfly, Heart, Lightning, Stars, XINGX, Moon, Egd0228, Egd0229, Egd0231, Egd0232, Egd0233 |
| Color | Red, White, Blue, white, Pink, blue, pink |
| Option | Egd0232 Purple, Smiling Face Yellow, Smiling Face Purple, Butterfly Yellow, Butterfly Purple, Peach Heart Yellow, Peach Heart Purple, Lightning Yellow, Lightning Purple, Yellow stars, XINGX Purple, Moon Yellow, Moon Purple, White stars, Egd0228 Yellow, Egd0228 Purple, Egd0229 Yellow, Egd0229 Purple, Egd0230 Yellow, Egd0230 Purple, EGD0231黄色, EGD0231紫色, Egd0232 Yellow, Egd0233 Yellow, Egd0233 Purple, Egd0233 Pink 18K |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.