Item No: OL13H2K67
| Color | White, Pink, Purple, Green, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 5g |
$0.98















Item No: OL13H2K67
| Color | White, Pink, Purple, Green, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Brass |
| Classification | Earrings, Ear Studs |
| Inlay Material | Gem |
| Weight | 5g |
| Weight | 0.005 kg |
|---|---|
| Option | White 18K, White White K, Pink 18K, Pink White K, Green 18K, Green White K, Purple 18K, Purple White K |
| Style | White, Pink, Green, Purple |
| Color | Rose Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.