Item No: OLIIT1C8
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 2g |
$0.95



























Item No: OLIIT1C8
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Retro |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Flower |
| Material | 316L Stainless Steel , Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Silver, Gold |
| Size | 1#, 2#, 3#, 4#, 5#, 6#, 7#, 8#, 9#, 10#, 11#, 12# |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.