Dice Pin Made Of Alloy Featuring Electroplated Craftsmanship, Perfect For Independence Day
Item No: OL11NJH64
| Craft | Plating |
|---|---|
| Pattern | Geometric, Poker, Dice |
| Festival | Independence Day |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 10g |
$0.55







Item No: OL11NJH64
| Craft | Plating |
|---|---|
| Pattern | Geometric, Poker, Dice |
| Festival | Independence Day |
| Material | Alloy |
| Classification | Brooches |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Model | C3541-1, C3541-2, C3541-3, C3541-4 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.