Devil's Eye Unisex Ring In Copper With Zircon Inlay, Available In Gold
Item No: OL1XMDKTV
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Irregular, Geometric, Devil's Eye, Eye |
| Material | Copper |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
Price range: $1.39 through $1.46





Item No: OL1XMDKTV
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Irregular, Geometric, Devil's Eye, Eye |
| Material | Copper |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | K-0690, K-0691 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.