Devil's Eye Stud Earrings For Women With 925 Sterling Silver Posts, Copper Base, And 14K Real Gold Plated Epoxy Resin Inlay
Item No: OLKN7VBE
| Color | Gold |
|---|---|
| Craft | Epoxy |
| Style | Retro |
| Gender | Women |
| Pattern | Geometric, Devil's Eye |
| Material | Copper |
| Plating Color | 14K Gold |
| Classification | Earrings, Stud Earrings |
| Inlay Material | Resin |
| Plating Material | 14K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 925 Sterling Silver |
| Weight | 10g |





















Reviews
There are no reviews yet.