Item No: OL1OQRCWF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil's Eye, Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 15g |
$3.56





Item No: OL1OQRCWF
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Devil's Eye, Eye |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Rhinestones |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Silver, Gold |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.