Design Sense 18K Gold 304 Stainless Steel Gold And Silver Color Block Letter/Letter Pattern Vacuum Plating (In Furnace) Simple Line Earrings Jewelry Wholesale
Item No: OLQ697TC
| Craft | Waterproof Non Tarnish, Plating |
|---|---|
| Style | Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily, Date |
| Quantity | 1 Pair |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Earrings |
| Inlay Material | Stone-Free |
| Plating Material | 18K Real Gold Plated |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm-0.05µm |
| Weight | 10g |
























Reviews
There are no reviews yet.