Design Sensation Niche Student Sweet Cat Paw Dog Paw Bone Earrings Luxury Asymmetric Studs Golden Butterfly Cap Stainless Steel
Item No: OLIUARC3
| Color | Gold, Steel Color |
|---|---|
| Craft | Plating |
| Style | Cute, Funny, Sweet, Simple Style, Classic Style |
| Gender | Women's |
| Pattern | Footprint, Unforgettable |
| Festival | Halloween, Christmas, Easter, Thanksgiving, New Year |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Holiday, Office, Weekend, Daily, Festival |
| Quantity | 1 Pair |
| Ear Cap Type | Butterfly Backs |
| Plating Color | 18K Gold |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | 18K Gold |
| Ear Needle Material | 304 Stainless Steel |
| Gold Plating Process | PVD Coated |
| Weight | 6g |






















Reviews
There are no reviews yet.