Item No: OLR7RE1J
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 4g |
$1.80



Item No: OLR7RE1J
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold Two Butterfly Titanium Steel Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.