Item No: OL1E9NUYS
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
$1.16
![T's Heart-Shaped Bracelet [Red] / Cooperized silver](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cd31221b4d5dd11e5c8bf0aff0f1cec5-300x300.webp)
![T's Heart-Shaped Bracelet [Pink]] / Cooperized silver](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d9ab9a6c726e3e217a09568b8c83b02a-300x300.webp)
![T's Heart-Shaped Bracelet [Blue] / Cooperized silver](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-a97e195fa14fd8f78b79b60e028c6af7-300x300.webp)
![T's Heart-Shaped Bracelet [Red] / Cooperized silver](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-cd31221b4d5dd11e5c8bf0aff0f1cec5-300x300.webp)
![T's Heart-Shaped Bracelet [Pink]] / Cooperized silver](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d9ab9a6c726e3e217a09568b8c83b02a-300x300.webp)
![T's Heart-Shaped Bracelet [Blue] / Cooperized silver](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-a97e195fa14fd8f78b79b60e028c6af7-300x300.webp)
Item No: OL1E9NUYS
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | T's Heart-Shaped Bracelet [Red], T's Heart-Shaped Bracelet [Pink]], T's Heart-Shaped Bracelet [Blue] |
| Size | Cooperized silver |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.