Item No: OL5UW633
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Artificial Crystal, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
$0.49



Item No: OL5UW633
| Style | Cute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Artificial Crystal, Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Single Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.