Item No: OL13YR1UW
| Design | Round, Plating, Line |
|---|---|
| Gender | Women's, Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Anxiety Ring |
| Weight | 4g |
$0.31





















Item No: OL13YR1UW
| Design | Round, Plating, Line |
|---|---|
| Gender | Women's, Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Classification | Anxiety Ring |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Double-layer glossy beads gold, Glossy 4 beads rose gold, 2 beads anxiety, Double-layer cut bead gold, Double-layer cut beads silver, Silver 7-bead decompression ring, Golden 7-bead decompression ring, Glossy 4 beads silver, Flash sand mixed color 1.5mm, Decompression twist Platinum, Decompression twist gold, 5 beads anxiety, Ten beads 3 rings straight beads, Glossy 4 beads gold, Flash sand rose gold 1.5mm, Ten beads 3 rings beads curved ears, Double-layer glossy beads silver, Decompression twist rose gold |
| Size | Adjustable opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.