Item No: OL1W3SOIE
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Craft | Patchwork, Flocking, Plating, Inlay, Diamond |
| Style | Simple Style |
| Gender | Couple |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
$0.85





Item No: OL1W3SOIE
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Craft | Patchwork, Flocking, Plating, Inlay, Diamond |
| Style | Simple Style |
| Gender | Couple |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Classification | Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 8g |
| Weight | 0.008 kg |
|---|---|
| Color | Women's (White Copper White Gold Plated), Men's (White Copper White Gold Plated) |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.