Item No: OL1OH8YQE
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Gemstone |
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun |
| Material | Copper |
| Occasion | Carnival, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Opal |
| Weight | 17g |
Price range: $1.75 through $2.54








Item No: OL1OH8YQE
| Style | Sweet |
|---|---|
| Design | Gemstone |
| Gender | Women's |
| Pattern | Sun |
| Material | Copper |
| Occasion | Carnival, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Rings, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Opal |
| Weight | 17g |
| Weight | 0.017 kg |
|---|---|
| Option | Orange Opal Gold Bracelet, Colorful Rings ( Gold ), Colorful Rings ( Silver ), Rotatable Ring ( Gold ), Orange Opal Silver Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.