Item No: OL1QKRJMN
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Date |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
$2.21





Item No: OL1QKRJMN
| Color | White, Black |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Stoving Varnish |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Date |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Black, White |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.