Item No: OL26IP7V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Constellation |
| Material | Copper |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 7g |
$1.93















Item No: OL26IP7V
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Constellation |
| Material | Copper |
| Occasion | Casual |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | Aries, Virgo, Taurus, Cancer, Capricorn, Sagittarius, Leo, Pisces, Gemini, Aquarian, Libra, Scorpio |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.