Item No: OLHGJ7CK
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Streetwear |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones, Pearl |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 20g |
Price range: $0.73 through $3.47





























Item No: OLHGJ7CK
| Craft | Inlay |
|---|---|
| Style | Streetwear |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric, Butterfly |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Street |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Drop Earrings |
| Inlay Material | Rhinestones, Pearl |
| Ear Needle Material | Copper |
| Weight | 20g |
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Option | 3# Silver Needle-White U-Shaped, 49# Silver Needle. Golden One Style for Dual-Wear, 33# Silver Needle. Gold Diamond, 30# Silver Needle. Golden Pearl, 34# Silver Needle. Silver Bow, 36# Silver Needle. Gold Diamond, 14# Silver Needle. Silver Leaves, 23# Silver Needle. Golden Leaves, 20# Silver Needle. Golden U-Shaped, 31# Silver Needle. Golden Pearl Butterfly |
| Style | 46# Silver Needle., 47# Silver Needle., 21# Silver Needle., 22# Silver Needle., 48# Silver Needle., 28# Silver Needle., 32# Silver Needle., 19# Silver Needle., 25# Silver Needle., 26# Silver Needle., 10# Silver Needle., 7# Silver Needle., 9# Silver Needle., 16# Silver Needle., 15# Silver Needle., 13# Silver Needle. |
| Color | Gold, Silver, Black |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.