Item No: OL1T2CAO3
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Wine Glass |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 4g |
$1.29



Item No: OL1T2CAO3
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Wine Glass |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | Steel Wine Glass Necklace |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.