Item No: OL84H9KQ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Twist |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
$1.21



Item No: OL84H9KQ
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Twist |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Gold |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.