Item No: OLBXRL5E
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Printing |
| Material | Copper |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 2g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
Price range: $0.82 through $0.90






















Item No: OLBXRL5E
| Color | Silver |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Printing |
| Material | Copper |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 2g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | Se1275-silver + Dark Blue, NR003-Yellow&Green, NR001-Blue and Green, NR002-Sky Blue, SE1270-Sky Blue Cat's Paw, SE1269-Blue and Green Cat's Paw, SE1265-Branches and Leaves, SE1266-H-Branches and Leaves Gun Black Blue Green, Se1092-Silver Sky Blue, SE1266-Branches and Leaves, SE1277-Blue and Green Chain, SE1278-Sky Blue Chain, SE1267-Light Blue Pairs of Love, SE1268-Sky Blue Double Love, SE1310-Rose Gold Sky Blue, SE1279-Blue and Green Honeycomb, SE1280-Sky Blue Honeycomb, SE1309-Golden Sky Blue, Se1276-silver + Light Blue |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.