Item No: OL7D86W9
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Leaf, Letter, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
Price range: $0.32 through $0.96
















































Item No: OL7D86W9
| Style | Elegant, Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Season | All Seasons |
| Pattern | Leaf, Letter, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | (Copper) 08 White K Lake Blue N-933, (Alloy) 22kc Gold Red WG-1209, (Alloy) 23kc Gold White WG-1210, (Alloy) 19 White K N-901, (Alloy) 26kc Gold Blue N-856, (Alloy) 29kc Gold Black N-858, (Alloy) 30kc Gold Pink WG-0532, (Alloy) 27kc Gold White WG-0526, (Alloy) 28kc Gold Red N-857, (Alloy) 31kc Gold Green N-859, (Alloy) 17 White K 7743, (Alloy) 18 KC Gold 7741, (Alloy) 41 KC Gold N-350, (Copper) 33kc Gold a-1237, (Copper) 03 Middle KC Gold Purple 8245, (Copper) 04 Medium KC Gold 8242, (Copper) 07 White K Rose Red N-934, (Copper) 10 White K Green N-898, (Alloy) 20 White K K-080, (Alloy) 21kc Gold K-079, (Copper) 12 White K White N-896, (Copper) 09 White K Purple N-899, (Copper) 11 White K Red N-897, (Copper) 13 White K Pink N-895, (Copper) 24Kc Gold Sun K-119, (Copper) 25kc Gold XINGX K-133, (Alloy) 42kc Gold X229, (Alloy) 16 Antique Silver Vertical Stripes 6396, (Copper) 32 KC Gold a-1219, (Alloy) 43kc Gold N-312, (Alloy) 44kc Gold N-313, (Copper) 45 White K N-199, (Copper) 46 14K Light Gold N-334, (Alloy) 14 Antique Silver U-Shaped 6136, (Alloy) 15 Antique Silver Wave Point 6131, (Copper) 01 KC Gold N-880, (Copper) 02 White K N-881, (Copper) 39 White K N-337, (Copper) 40 14K Light Gold N-338, (Copper) 37 Rose Gold X223, (Copper) 35 White K X221, (Alloy) 38 Antique Silver N-290, (Copper) 36kc Gold X222, (Copper) 05kc Gold N-928, (Copper) 06 Light Rose Gold N-922 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.