Item No: OLVV1373
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Size | US |
| Adjustable | 7 |
Price range: $1.28 through $1.33





Item No: OLVV1373
| Style | Vintage Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 9g |
| Size | US |
| Adjustable | 7 |
| Weight | 0.009 kg |
|---|---|
| Option | B, C |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.