Item No: OL1O9KTSO
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
$0.60





Item No: OL1O9KTSO
| Color | White, Gold |
|---|---|
| Style | Simple Style |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 01kc Gold 3822, 02 White K 3823 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.