Item No: OLT0NKSK
| Color | White, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Exaggerated |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
$2.46















Item No: OLT0NKSK
| Color | White, Green, Gold, Black |
|---|---|
| Style | Exaggerated |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Birthday |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.7 |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Color | Golden White Diamond, Golden Red Diamond, Golden Black Diamond, Golden Lvzuan, Golden Colorful Crystals, White Gold Color White Diamond, White Gold Color Red Diamond, White Gold Color Black Diamond, White Gold Color Lvzuan, White Gold Color Colorful Crystals, Golden Blue Diamond, White Gold Color Blue Diamond |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.