Item No: OL11ZGOVN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 23g |
$1.68












Item No: OL11ZGOVN
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Party, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 23g |
| Weight | 0.023 kg |
|---|---|
| Option | Nwh88-4S, Nwh88-5, Nwh88-6, Nwh88-7s, Nwh88-5S, Nwh88-7, Nwh88-1, Nwh88-3, Nwh88-3S |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.