Item No: OLXSJKUL
| Color | White, Red, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 3g |
Price range: $0.53 through $1.63
![Sapphire Crown Pendant [Copper White Gold Plated]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9dbbcd022f63ef9f0f02c4be0e9dcff6-300x300.webp)

![Ruby Crown Pendant [Copper White Gold Plated]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d2b7d6638954cce0d3db9379797c1d9d-300x300.webp)
![Pink Gem Crown Pendant [Copper White Gold Plated]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9071f77b420b9c35fd6620abd3c84b44-300x300.webp)



![Sapphire Crown Pendant [Copper White Gold Plated]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-9dbbcd022f63ef9f0f02c4be0e9dcff6-300x300.webp)

![Ruby Crown Pendant [Copper White Gold Plated]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-d2b7d6638954cce0d3db9379797c1d9d-300x300.webp)
Item No: OLXSJKUL
| Color | White, Red, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Crown |
| Material | Copper |
| Occasion | Housewarming, Anniversary, Business, Wedding, Travel, Birthday, Festival |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Sapphire Crown Pendant [Copper White Gold Plated]], Platinum O-Shaped Chain, Ruby Crown Pendant [Copper White Gold Plated]], Pink Gem Crown Pendant [Copper White Gold Plated]], Sapphire Crown Pendant + O-Shaped Chain, Ruby Crown Pendant + O-Shaped Chain, Pink Gemstone Crown Pendant O-Shaped Chain |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.