Item No: OL1YK2C12
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 30g |
$1.54



Item No: OL1YK2C12
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Cross |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Birthday |
| Classification | Necklace |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 30g |
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Option | Cross |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.