Item No: OLZ3PIGV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Jewelry Set |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
Price range: $1.59 through $5.19









































Item No: OLZ3PIGV
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Square |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | Jewelry Set |
| Classification | Bracelets, Earrings, Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Rose Gold + Ocean Blue Stone Three-Piece Set, Rose Gold + White Stone Earrings, Rose Gold + Ocean Blue Stone Stud Earrings, Rose Gold + Redstone Stud Earrings, Rose Gold + Olive Turquoise Stud Earrings, Rose Gold + Sapphire Ear Studs, Rose Gold + Powder Stone Ear Studs, Rose Gold + Yellowstone Earrings, Rose Gold + Turquoise Stud Earrings, Platinum + White Stone Earrings, Rose Gold + Purple Stone Earrings, Rose Gold + Purple Stone Necklace, Rose Gold Turquoise Necklace, Rose Gold + White Stone Necklace, Rose Gold + Olive Turquoise Necklace, Rose Gold + Powder Stone Necklace, Rose Gold + Yellowstone Necklace, Rose Gold + Ocean Blue Stone Necklace, Platinum + White Stone Necklace, Rose Gold + Sapphire Necklace, Rose Gold + Redstone Necklace, Rose Gold + Olive Green Stone 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + Huangshi 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + Purple Stone 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + Turquoise 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + Redstone 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + Sapphire 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + Powder Stone 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + Sea Blue Stone 2.5 * 5mm Bracelet, Platinum + White Stone 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + White Stone 2.5 * 5mm Bracelet, Rose Gold + Turquoise Three-Piece Set, Rose Gold + Olive Green Stone Three-Piece Set, Rose Gold + Huangshi Three-Piece Set, Rose Gold + Powder Stone Three-Piece Set, Rose Gold + Purple Stone Three-Piece Set, Rose Gold + Redstone Three-Piece Set, Rose Gold + Sapphire Three-Piece Set |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.