Item No: OL1XRUYEJ
| Style | Sweet, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Petal |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
Price range: $1.25 through $1.58















































Item No: OL1XRUYEJ
| Style | Sweet, Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Heart Shape, Petal |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Ring Size | Adjustable |
| Classification | Open Rings |
| Inlay Material | Zircon |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Option | 1#, 2#, 3#, 4#, 5#, 6#, 29 #, 30#, 31 #, 32 #, 7 #, 8 #, 9 #, 10#, 17 #, 18#, 19 #, 20 #, 21 #, 22 #, 25 #, 26 #, 33 #, 34#, 35#, 36#, 37#, 38#, 39#, 40#, 41#, 42#, 43#, 44#, 23 #, 24 #, 27 #, 28 #, 11 #, 12 #, 13#, 14#, 15 #, 16 # |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.