Item No: OLIL6MOR
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 2g |
$0.91



Item No: OLIL6MOR
| Design | Inlay |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Star |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | Artificial Gemstones, Zircon |
| Weight | 2g |
| Weight | 0.002 kg |
|---|---|
| Color | F1317 White Gold Color |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.