Item No: OLDRTCM7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Date |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
$1.68



Item No: OLDRTCM7
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel, Date |
| Classification | Necklace |
| Inlay Material | Zircon |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | Cross |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.