Item No: OL1XVUB20
| Color | Royal Blue, Purple, Red, Green, Black |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 14g |
$0.74








Item No: OL1XVUB20
| Color | Royal Blue, Purple, Red, Green, Black |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | 01 Green 10827, 02 Red 10828, 05 Black 10831, 03 Style 10829, 04 Sapphire Blue 10830 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.