Item No: OL11XSRG
| Color | Red, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | Jewelry Set |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
Price range: $1.29 through $2.83
![Ocean Blue Rhinestone Ring [Adjustable Opening]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-6efdcc05ef10c38472df2b57a2187e06-300x300.webp)
![Sea Blue Diamond Pendant [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-08c0a786c002819a7fb10523054dc375-300x300.webp)
![Red Diamond Pendant [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-64018db3dbc720e9e63a69f5e238f33e-300x300.webp)
![Red Diamond Ring [Adjustable Opening]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-edbea9ba14a14033df6ea38a821071a2-300x300.webp)
![Sea Blue Diamond Earrings [a Pair of Price]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-c565609332eae426c6c352b6a24353a4-300x300.webp)
![Red Diamond Ear Studs [Price for One Pair]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-7fb019da72514c0b80b0b8690097f623-300x300.webp)
![Ocean Blue Rhinestone Ring [Adjustable Opening]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-6efdcc05ef10c38472df2b57a2187e06-300x300.webp)
![Sea Blue Diamond Pendant [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-08c0a786c002819a7fb10523054dc375-300x300.webp)
![Red Diamond Pendant [without Chain]]](https://shop.olyvogue.com/wp-content/uploads/2026/04/oly-64018db3dbc720e9e63a69f5e238f33e-300x300.webp)
Item No: OL11XSRG
| Color | Red, Blue |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Heart |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Quantity | Jewelry Set |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 6g |
| Weight | 0.006 kg |
|---|---|
| Option | Ocean Blue Rhinestone Ring [Adjustable Opening]], Sea Blue Diamond Pendant [without Chain]], Red Diamond Pendant [without Chain]], Red Diamond Ring [Adjustable Opening]], Sea Blue Diamond Earrings [a Pair of Price]], Red Diamond Ear Studs [Price for One Pair]] |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.