Item No: OL1KP1KHR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
$1.66





























Item No: OL1KP1KHR
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Pattern | Letter |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily, Street |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Pendant Necklace |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, U, V, W, X, Y, Z, T |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.