Item No: OLJ61HE4
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
Price range: $0.35 through $0.37







Item No: OLJ61HE4
| Color | Gold |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Anniversary, Business, Wedding, Travel |
| Classification | Bracelets |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Option | 01kc Gold 11458 Per Piece, 02kc Gold Two 11459, 03kc Gold Three 11460, 04kc Gold Four 11461 |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.