Item No: OLIHOCBR
| Color | Green |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 7g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.4 |
$1.30



Item No: OLIHOCBR
| Color | Green |
|---|---|
| Style | Retro |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Festival |
| Inlay Material | Artificial Gemstones |
| Weight | 7g |
| Size | Circumference |
| Adjustable opening | 5.4 |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Lvzuan |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.