Item No: OL1EC9J3C
| Color | Rose Red, Peach |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
Price range: $1.88 through $2.26





Item No: OL1EC9J3C
| Color | Rose Red, Peach |
|---|---|
| Style | Fashion |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Fruit |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Option | Ne0968-litchi, Ne0968-watermelon |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.