Item No: OL1V8JNRU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
Price range: $2.51 through $2.95






Item No: OL1V8JNRU
| Style | Fashion |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Geometric |
| Material | Copper |
| Occasion | Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 15g |
| Weight | 0.015 kg |
|---|---|
| Option | 40cm, 50cm, 60cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.