Item No: OLVYYR7K
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Plating | 18K Gold Plated, Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | cable chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 13g |
$1.48





























Item No: OLVYYR7K
| Style | Simple Style |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Pattern | Letter |
| Plating | 18K Gold Plated, Gold Plated |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Chain Type | cable chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Pendant Material | Copper |
| Weight | 13g |
| Weight | 0.013 kg |
|---|---|
| Option | A, B, C, D, E, F, G, H, I, J, K, L, M, N, O, P, Q, R, S, T, U, V, W, X, Y, Z |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.