Item No: OL1VYESLL
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
$6.11






Item No: OL1VYESLL
| Color | Gold, Silver |
|---|---|
| Gender | Women'S |
| Pattern | Bow Knot |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding, Travel |
| Classification | Necklace |
| Weight | 10g |
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Option | Gold, Silver, Butterfly Size 2.5 * 2.5cm |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.