Item No: OLTGRJ4O
| Color | Pink, Red |
|---|---|
| Style | Cartoon Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
$0.89





Item No: OLTGRJ4O
| Color | Pink, Red |
|---|---|
| Style | Cartoon Style |
| Gender | Unisex |
| Pattern | Animal |
| Material | Copper |
| Occasion | Wedding |
| Inlay Material | No Inlaid |
| Weight | 4g |
| Size | Internal Diameter |
| Adjustable opening | 1.73 |
| Weight | 0.004 kg |
|---|---|
| Color | Red, Pink |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.