Item No: OL99OF2C
| Color | Multicolor, Gold |
|---|---|
| Craft | Beaded, Plating |
| Style | Y2K, Artistic |
| Gender | Women's |
| Pattern | Star, Heart Shape |
| Material | Copper |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Chain Type | Beaded Chain |
| Chain Material | Copper |
| Classification | Pendant Necklace |
| Inlay Material | Acrylic |
| Pendant Material | Copper |
| Plating Material | 18K Gold Plated |
| Gold Plating Process | Electroplated |
| Gold Plating Thickness | 0.03µm |
| Weight | 37g |





























Reviews
There are no reviews yet.