Item No: OL1KQ0JQ6
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Constellation |
| Material | Copper, Brass |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Inlay Material | Birthstone, Birthstone |
| Weight | 3g |
$1.12















Item No: OL1KQ0JQ6
| Style | Simple Style, Classic Style |
|---|---|
| Design | Inlay |
| Gender | Women's |
| Pattern | Constellation |
| Material | Copper, Brass |
| Occasion | Holiday, Daily |
| Quantity | 1 Piece |
| Classification | Open Rings, Rings |
| Inlay Material | Birthstone, Birthstone |
| Weight | 3g |
| Weight | 0.003 kg |
|---|---|
| Color | January, February, March, April, May, June, July, August, September, October, November, December |
| Size | opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.