Item No: OL1CJLE9P
| Style | Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
$2.65





Item No: OL1CJLE9P
| Style | Commute |
|---|---|
| Design | Plating |
| Gender | Women'S |
| Pattern | Solid Color |
| Material | Copper |
| Occasion | Daily |
| Quantity | 1 Pair |
| Classification | Ear Studs |
| Plating Material | Gold Plated |
| Weight | 14g |
| Weight | 0.014 kg |
|---|---|
| Option | Gold Thick Hemp Flowers Ear Ring 925 Silver Needle, Silver Thick Hemp Flowers Ear Ring 925 Silver Needle |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.