Colorful Star Stainless Steel Open Ring Fashionable Freshened Up Diamond Embedded Non-Fading Hand Jewelry For Women
Item No: OL1Y6HQUO
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Star |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 7g |
Price range: $0.63 through $0.68







Item No: OL1Y6HQUO
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Pattern | Star |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Occasion | Daily |
| Classification | Open Rings |
| Weight | 7g |
| Weight | 0.007 kg |
|---|---|
| Color | Gold Pink Five-Pointed Star Ring, Steel Color Powder Five-Pointed Star Ring, Steel Green Five-Pointed Star Ring, Gold Green Five-Pointed Star Ring |
| Size | Adjustable Opening |
You must be logged in to post a review.
Reviews
There are no reviews yet.